Служба трансферу технологій

Основним завданням служби трансферу технологій є вирішення питань щодо надання, використання, захисту та оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Послуги у сфері інтелектуальної власності та трансферу технологій

  • Підготовка пакету документів щодо оцінки вартості об’єктів інтелектуальної власності, у тому числі  оцінки технологій.
  • Надання консультацій та оформлення документів для захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності: об’єкти патентного та авторського права (реєстрація знаків для товарів і послуг, винаходів/корисних моделей, промислових зразків, комп'ютерних програм, сайтів, творів мистецтва, літератури і науки, інших об'єктів інтелектуальної власності).
  • Юридичний супровід продажу/передачі в користування об’єктів інтелектуальної власності, розробка та супровід договорів на передачу права власності та на право користування об’єктами інтелектуальної власності (договори франчайзингу, ліцензійні договори тощо).
  • Проведення технологічного аудиту: виявлення розробок, технологій та об’єктів інтелектуальної власності на підприємствах, їх подальша капіталізація через забезпечення правової охорони та трансферу технологій.
  • Реєстрація завершених технологій та підбір можливих напрямків доопрацювання незавершених технологій з метою їх подальшої реєстрації.
  • Представництво інтересів клієнта у Державному департаменті інтелектуальної власності, у Державному агентстві з авторських та суміжних прав.

79000, м. Львів, вул. Матейка, 4
тел./факс: (032) 261-07-30
e-mail: tp.yavoriv@gmail.com